Hotel H1

Przedstawiamy Państwu nasz projekt eleganckiego hotelu o miłym dla oka, klasycznym pięknie. W budynku znajdują się 2 piętra i 41 pokoi, w tym jeden pokój dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. W podpiwniczeniu, w które również wyposażony jest hotel, znajduje się m.in. winiarnia. Budynek ten będzie doskonale komponował się z ze starą zabudową. To wysokiej klasy obiekt restauracyjno-noclegowy, który z pewnością spełni oczekiwania Państwa gości.

Zaprojektowany przez nas budynek postawiony jest na planie prostokąta. Jeśli chodzi o front hotelu, uwagę zwraca umiejscowiony centralnie w elewacji ryzalit i główne wejście do budynku. Pozostałe elewacje charakteryzują się raczej minimalizmem. W elewacji ogrodowej wyróżniają się równomiernie rozmieszczone okiennice. Aby projekt budynku mógł zostać zrealizowany, potrzebna jest działka o minimalnej szerokości 27.02 m.

W piwnicy hotelu znajduje się winiarnia oraz jej zaplecze. Miejsce to daje szerokie pole do popisu jeśli chodzi o aranżację wnętrza. W piwnicy znajdują się również: magazyny bielizny, pralnię, prasowalnię, szatnię dla pracowników, oraz pomieszczenia techniczne.

Jeśli poszukują Państwo projektu eleganckiego, piętrowego hotelu będącego prestiżową inwestycją, H2 przygotowany przez nasze biuro architektoniczne świetnie spełni się w tej roli.

Charakterystyka projektu budynku

Technologia: tradycyjna
Kąt nachylenia dachu: 20°.
Pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
Ogrzewanie: paliwo stałe
Program: 41 pokoi hotelowych (w tym jeden dla osoby niepełnosprawnej), winiarnia, zaplecze winiarni, mroźnia, chłodnia, magazyn naczyń, magazyn mebli, magazyn napojów, magazyn warzyw, pralnia, prasowalnia, zmywalnia, toalety, stacja uzdatniania wody, szatnia damska, szatnia męska, restauracja, kuchnia z zapleczem, obieralnia warzyw, recepcja z komunikacją, pomieszczenia socjalne.

Powierzchnia zabudowy: 682.63 m²
Powierzchnia użytkowa: 2301.18 m²
Kubatura: 8279.51 m³
Szerokość działki: 27.02 m
Ilość kondygnacji: 4
Liczba pomieszczeń: 148
Kąt nachylenia dachu: 20°
Ilość pokoi: 40
Pokój na parterze: Nie
Wysokość budynku: 13.97 m
Rodzaj ogrzewania: paliwo stałe

ZAWARTOŚĆ PROJEKTU:

Na naszej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej na ten temat. Zamknij