Biuro projektowe w Czechowicach-Dziedzicach – o nas

Założycielem i właścicielem naszego biura architektonicznego jest znany i ceniony architekt i urbanista Artur Rzepus.

Możemy poszczycić się mianem dobrze rozwijającego się biura projektowego. Naszym atutem jest wieloletnie doświadczenie w branży oraz współpraca z uznanymi architektami i wykonawcami. Dzięki temu możemy podejmować się profesjonalnego przygotowania projektów oraz poszerzania zakresu świadczonych usług.

Nie tylko zabudowa wielorodzinna – przemyślane projekty

Nasza oferta obejmuje zarówno projekty domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, jak i budynków handlowych, komercyjnych, przemysłowych i usługowych. Projektujemy obiekty użyteczności publicznej oraz hale sportowe. Chętnie podejmujemy się również modernizacji budynków i rozbudowy istniejących budynków. Nasze projekty zagospodarowania terenu oraz koncepcje architektoniczno-urbanistyczne są odpowiedzią na potrzeby Klientów poszukujących śmiałych i nowoczesnych, ale również funkcjonalnych rozwiązań. W zakres usług naszego biura projektowego wchodzi także przygotowanie makiet architektonicznych, urbanistycznych oraz architektoniczno-urbanistycznych, jak również projektów mebli i aranżacji wnętrz. Mogą Państwo zlecić nam przygotowanie projektu ogrodu oraz małej architektury. Zapewniamy także doradztwo w zakresie budownictwa, architektury oraz prawa.

Zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu

Naszym projektantom przyświeca cel tworzenia pięknej i inspirującej architektury. Satysfakcja Klienta jest zawsze dla nas najważniejsza. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Wykonujemy projekty koncepcyjne oraz projekty kompleksowe do pozwolenia na budowę ze wszystkimi niezbędnymi do tego formalnościami.

Stawiamy na efektywną komunikację między projektantem a inwestorem na każdym etapie prowadzonej inwestycji – począwszy od koncepcji i projektu aż po jego realizację.

W naszym biurze projektowym w Czechowicach-Dziedzicach zapewniamy właściwy poziom prawny w swojej działalności gospodarczej, w umowach i rozliczeniach ze swoimi kontrahentami.

Zapraszamy do współpracy.

certyfikat KOKSZTYSfirma godna zaufania

drewhome logo logo nowa gala logo sto logo chapel parket logo avance floors logo fakro logo office interior logo libet
Lekom

Na naszej stronie wykorzystujemy ciasteczka. Dowiedz się więcej na ten temat. Zamknij